Predstavujeme Vám Konfigurátor náušníc

Vytvorte si detské náušnice podľa vlastných predstáv v 4 jednoduchých krokoch. Všetko z pohodlia domova, online a za bežné ceny.

Náušnice jednoducho a rýchlo

Každý poznáme situáciu, keď niečo zháňame a nakoniec zistíme, že aj napriek veľkej ponuke nenájdeme to, čo sme chceli. Preto sme pre vás pripravili jedinečný konfigurátor, vďaka ktorému si vytvoríte detské náušnice alebo náušnice pre bábätká presne podľa vašich predstáv.

01Vyberte ten najkrajší tvar

Prezrite si viac ako 100 rôznych tvarov náušníc z našej ponuky a vyberte ten, ktorý sa vám najviac páči – zvieratká, hviezdičky, kvetinky, srdiečka a ďalšie.

Vyberte tvar náušniček

02Zvoľte si farbu zlata

Zvoľte si jednu z troch farebných variantov zlata – biele, žlté alebo ružové. Pre jednoduchšie rozhodovanie sa vám zvolená farba hneď zobrazí v náhľade. Ak sa nemôžete rozhodnúť, pomôže vám náš krátky článok akú farbu zlata zvoliť.

Náušnice white - bílé zlato Vyberte barvu zlata

03Vyberte si farbu kameňa

Vyberte jednu z 12 krásnych farieb kameňov. Môžete vybrať buď podľa obľúbenej farby vášho dievčatka, alebo podľa farebnej typológie. Pár rád ohľadne výberu nájdete v článku ako vybrať farbu kameňa. Nájdete v ňom aj spomínané rady ohľadne farebnej typológie.

Náušnice ruby dark - bílé zlato Vyberte barvu kamene

04Rozhodnite o vhodnom zapínaní

Zvoľte vhodný typ zapínania podľa veku vášho dievčatka. Ak neviete, aké zapínanie zvoliť, určite si prečítajte náš článok o zapínaní detských náušníc. Pre bábätká je vhodná brizúra, pre väčšie princezné je zase vhodnejšie zapínanie na klapku alebo tzv. cumlík.

Náušnice ruby dark - bílé zlato, klapka vysací Vyberte zapínání náušniček

Vaše jedinečné náušničky sú na svete

V poslednom kroku si môžete prezrieť vytvorené náušničky. Uvidíte, ako vyzerajú, ich cenu i dostupnosť. Vybrané náušničky nemusíte hneď objednávať, môžete ich pridať do obľúbených a poslať napríklad rodinným príslušníkom alebo svojim známym, aby sa pozreli.

Cutie darková taška
  • avatar - Kristýna

    Náušničky sú nádherné, široký výber farieb a tvarov, originálne balenie, náušničky Cutie nás skutočne nadchli a pre naše dievčatká už nebudeme vyberať šperky inde než v Cutie! Kristýna

  • avatar - Klára

    Úplne úžasné náušničky a nášmu dievčatku veľmi slušia. Skvelá možnosť výberu farby kamienkov a zapínania ma núti premýšľať či si nenechám vyrobiť rovnaké aj pre seba. Klára

Inšpirujte ostatných! Skúste si vytvoriť detské náušnice podľa seba

Zdieľať stránku Cutie konfigurátor

Naše certifikáty a platobné metódy