Vánoce s Cutie

Vianoce s Cutie Kids Jewellery

Zabudli ste objednať vianočný darček včas? Nevadí! Stále môžete objednávať skladové šperky, ktoré odosielame až do utorka 17. decembra do 10 hodín​.

Prečo nakúpiť vianočné darčeky u nás?

  1. REKLAMÁCIE AŽ PO VIANOCIACH Nakúpte bez obáv svoje darčeky s dostatočným predstihom. Prípadné reklamácie či výmenu šperku za iný s vami radi vyriešime pokojne až po sviatkoch. Vrátane prípadného vrátenia peňazí.
  2. DARČEKOVÉ BALENIE Netrápte sa balením vianočných darčekov. Ak nakúpite u nás, automaticky máte štýlové darčekové balenie zadarmo.
  3. NÁKUP PRIAMO U VÝROBCU Sme českým výrobcom, ktorý je na trhu od roku 1992. Na akýkoľvek šperk, ktorý u nás zakúpite, ponúkame nadštandardný servis. Radi vaše šperky skontrolujeme, vyleštíme, opravíme alebo upravíme zapínanie.

Obľúbené prívesky

Prezrite si všetky prívesky

Darované perly prinášajú šťastie

Inšpirujte sa našou novou kolekciou perlových šperkov. Neprehliadnuteľné zlaté náušničky a prívesky s prírodnými perlami sú krásnym darčekom. Darované perly prinášajú šťastie a slúžia ako ochranný amulet. Krásna je aj celá perlová súprava.

Prezrite si všetky perlové šperky

S výberom toho správneho šperku, zapínania a pod., vám radi pomôžeme, stačí nám zavolať na bezplatnú linku 800 333 353 alebo nás kontaktovať pomocou e-mailu info@cutie-kids.sk či online chatu v pravom dolnom rohu našich stránok.

Naše certifikáty a platobné metódy